RFC Bukovina

RFC Global Series with RFC LogoRFC Bukovina Latest 060616

Неординарна подія, про проведення якої на Буковині, ще до недавна можна було тільки мріяти стає реальністю. Так, вперше, на теренах Буковинського краю, в період з 28 вересня по 2 жовтня, в рамках проведення одного з етапів Всесвітньо відомої і авторитетної серії змагань позашляховиків RFC, відбудуться змагання RFC Bucovina. Безкомпромісна, видовищна і в першу чергу спортивна боротьба принесе всім, бажаючим прийняти участь у змаганнях, нові яскраві враження, неоціненний досвід, нові знайомства і звичайно традиційну гостинність Буковинців.
Стратегія проведення RFC не передбачає здобуття перемоги за будь яку ціну, а скерована на оцінку взаємодії екіпажів їх ставлення до суперників і оточуючого середовища. З цією метою організатори запропонують Вам спец ділянки, в різних куточках нашого Краю, на яких Ви зможете, в повній мірі, проявити свої найкращі якості, як профессійні так і людські.
Також звертаємо увагу всіх зацікавлених цією подією з боку потенційних учасників, спонсорів, медія на те що весь перебіг процесу підготовки змагань, регламент та умови реєстрації будуть висвітлюватись на сайті RFC Bucovina та одноіменній сторінці мережі FB.
З повагою, організатори RFC Bucovina!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.